0
23:53:10 - 17.05.2022
23:43:18 - 17.05.2022
23:53:10 - 17.05.2022

Рождественская акция от Metabo

Акция закончилась

УМОВИ УЧАСТІ:

1.У розіграші беруть участь всі кінцеві покупці визначених груп інструментів ТМ metabo, що зроблять та зареєструють покупку одного з трьох видів інструменту:
  • акумуляторний дриль-шуруповерт (безударний або ударний),
  • перфоратор (мережевий або акумуляторний),
  • кутова шліфмашина (мережева або акумуляторна)
Протягом дії акції в мережі магазинів «Планета інструмент».

2. Той хто одночасно купить (одним чеком) всі три інструменти протягом дії акції та зареєструє їх згідно умов акції отримає гарантований подарунок спортивну сумку metabo.

3. Для того щоб взяти участь в акції з розіграшу призів* від TM metabo треба:
  • придбавши продукцію TM metabo, що відповідає критеріям акції (дивись п.1),
  • відправ на і-мейл promo.metabo.ua@gmail.com фото інструменту (-ів) так, щоб було видно серійні номери (сіра табличка з технічними даними) та фото фіскального чеку (іншого платіжного документу, що підтверджує факт покупки згідно законодавства України) для підтвердження відповідності умовам цієї акції: номенклатури, періоду придбання продукції та ідентифікації продавця (офіційного дилера Метабо в Україні). В і-мейлі обов’язково вкажіть: ім’я, прізвище, контактний номер телефону. Цим даним буде присвоєно унікальний номер для проведення розіграшу призів. Та у випадку виграшу одного з 30-ти призів за цими даними з переможцем буде встановлено зв’язок.
4. Розіграш призів. Проведення Різдвяна Новорічного розіграшу призів відбудеться відразу після свят, а саме: 05.01.2021 о 15:00 за київським часом он-лайн трансляцією на сторінці facebook https://www.facebook.com/metaboUA/.
Чим більше Ви купуєте продукцію TM metabo у офіційного дилера «Планета інструмент».
тим більше шансів виграти цікаві брендові призи.

Возврат к списку