0
21:51:09 - 12.05.2021


Акційна пропозиція на комунальну техніку Kärcher

У період до 30.04.2021 компанія «Планета Інструмент», офіційний дилер Kärcher, надає значну знижку на останню партію малих міських прибиральних машин Kärcher, оздоблених дизельним двигуном стандарту Stage 3A. Великою перевагою цього двигуна є мала чутливість до якості дизельного палива, що важливо в сучасних українських реаліях. В подальшому компанія планує оздоблювати такі машини більш сучасним та набагато дорожчим двигуном стандарту Stage 5.

Акційна пропозиція розповсюджується на такі машини:

Модель

Зображення

Підмітальна машина MC 80

(монофункціональна машина, призначена для підмітання зі всмоктуванням)

Самохідне шасі MIC 35 без навісного обладнання 

(багато-функціональна машина)

Самохідне шасі MIC 35 з комплектом для підмітання зі всмоктуванням

(багатофункціональна машина)Машина MC 80 призначена виключно для підмітання зі всмоктуванням. Вона оздоблена комплектом щіток з пилосмоком та функцією пригнічення пилу, бункером для сміття об’ємом 1000л. Додатково можливо встановити на неї щітку-маніпулятор для підмітання, або видалення бур’янів. Вона розширює зону прибирання, дозволяє підмітати в важкодоступних місцях (під лавками, навколо ліхтарних стовп, МАФів, тощо). Очищення бункеру для сміття автоматизовано.


Машина MIC 35 – це універсальне шасі, яке можна оздобити різноманітними наборами інструменту:
Керування машиною та виконання всіх процесів прибирання здійснює один оператор за допомогою простої та інтуїтивно зрозумілої консолі в кабіні
Висока якість компонентів двигуна та гідравліки забезпечує тривалий час роботи (до 1000 годин) між сеансами сервісного обслуговування.
Середні витрати пального – всього 3,4л на годину роботи.
Строк гарантії на машини – 1 рік.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування здійснюється на базі сервісного центру компанії «Планета Інструмент» в Херсоні.
Ми готові надати більш докладні загальні та технічні дані щодо цих машин, їх властивостей, підібрати оптимальну комплектацію для Ваших потреб.
Компанія «Планета Інструмент» також має змогу провести демонстрацію роботи обраної Вами моделі прибиральної машини за попередньою згодою.Використання MIC 35 в зимових умовах

MIC 35 з баком для води 500л та мийною щіткою

MIC 50 на впорядкуванні газонів

MIC 50 на прибиранні снігу

MC 130 видалення бур'янів

Досвід використання машин Kärcher в Одесі