0
23:00:28 - 22.06.2024

Інструмент Scheppach від офіційного дилера.

Деревообробні верстати

Будівельне обладнання

Садова техніка

Німецькі виробники розуміються на якісному інструменті та обладнанні. Ще один приклад — продукція компанії Scheppach. Історія бренду бере свій початок у 1927 році. Вже майже 100 років під торговою маркою випускається високотехнологічне обладнання, випробовуються новинки. Устаткування Scheppach в основному представлене верстатами для обробки дерева та металу. У модельному ряді є пристрої побутового та професійного призначення. Крім того, асортимент наповнений обладнанням для саду та городу, роботи з вантажем, компресорами та генераторами. Різноманітність дуже велика, що дає можливість кожному споживачеві вибрати пристрій за своїми потребами та бюджетом.

Асортимент продукції Scheppach

Насамперед розглянемо верстати бренду та їх призначення. Виробник випускає такі агрегати:

 1. Токарні верстати. Це промислові пристрої для заточування ріжучого інструменту, а також виконання нших операцій: шліфування, зачищення, обдирання, доведення деталей. Модельний ряд представлений малими настільними верстатами та великим обладнанням для застосування на виробництві.
 2. Фугувальні рейсмусові. Однією з основних операцій такого обладнання залишається вирівнювання площин і країв заготовки. Пристрій працює в обидві сторони. Верхня частина являє собою стругальний верстат. Але якщо до нього подавати заготівлю з протилежної сторони під робочим столом, обладнання працюватиме як рейсмус.
 3. Лобзикові. Це обладнання Scheppach призначене для випилювання деталей складної конфігурації. Пристрої купують власники промислових підприємств, приватних майстерень.
 4. Свердлильні. Такі верстати використовуються для створення наскрізних та глухих отворів у заготовках з деревини, бетону, металу і т. д. Пристрої також застосовуються для розширення діаметра, нарізування різьблення, зенкування деталей.

В асортименті є також інші агрегати Scheppach, в тому числі і садова техніка:

 • циркулярні пилы — быстро и легко распиливают дерево, фанеру, ДВП, ДСП и другое;
 • торцовочные пилки — використовуються для розпилювання дерев'яних, металевих та пластикових виробів під різним кутом;
 • газонокосарки — полегшують догляд за прибудинковою територією, садами та парками. Модельний ряд представлений потужними бензиновими пристроями;
 • подрібнювачі гілок — практичний пристрій для прибирання території після обрізки чагарників, виноградної лози, бадилля рослин.

Вибір продукції німецького бренду насправді великий. Головне, що кожен агрегат та інструмент «Шепах» та обладнання проходить сертифікацію за стандартами DIN EN ISO 9001-2008. Це підтверджує високу якість та надійність пристроїв.

Вибирайте оригінальну продукцію

Саме планували купити обладнання Scheppach? Замовляйте його через офіційний сайт дилера компанії — наш інтернет-магазин «Планета Інструмент». Продаємо лише справжні пристрої з гарантією виробника.

Ми формуємо найкращі умови для покупців в Україні:

 • великий вибір продукції світових брендів;
 • власний сервісний центр;
 • можливість купівлі товару у кредит;
 • постійні акції та розпродажі.

Якщо з'являться питання щодо співпраці чи потрібна допомога у виборі, звертайтесь. У нас працюють навчені фахівці, які професійно консультують у покупці обладнання чи інструменту.

Зв'язатися з консультантом

Пн-Пт 09:00 - 18:00
Сб 09:00 - 15:00
Нд Вихідний